Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for DagliBrugsen i Rødkærsbro og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på dagligvarer.
Spier Red Note eller Casillero del Diablo vine til kun 35 kr.
Få fingrene i Spier Red Note eller Casillero del Diablo vine til en fantastisk pris på kun 35 kr. pr. flaske. Du sparer 44,95 kr. i forhold til før-prisen på 79,95 kr. Literprisen er 46,66 kr. Dette tilbud gælder også fra fredag den 23. maj til torsdag den 5. juni.
Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!
DagliBrugsen: Faxe Kondi eller Pepsi Max til kun 69 kr.
DagliBrugsen tilbyder en pakke med 20-24 x 33 cl. Faxe Kondi eller Pepsi Max til en skarp pris på kun 69 kr. Literprisen er maks. 10,45 kr. + pant. Tilbuddet gælder fra fredag den 23. maj til torsdag den 5. juni.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.