Coop hakket gris til kun 25 kr. og Mou suppe for 15 kr. - se de gode tilbud i DagliBrugsen

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra DagliBrugsen i Rødkærsbro og fundet nogle spændende tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, som du kan benytte dig af i de kommende uger.

Disse tilbud er tilgængelige i en begrænset periode, så sørg for at besøge din lokale DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Coop hakket gris eller medister til kun 25 kr.

DagliBrugsen tilbyder Coop hakket gris 8-12% eller medister til en skarp pris på kun 25 kr. for 500 g. Dette tilbud gælder fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

DagliBrugsen: Mou okse eller hønsekødssuppe til 15 kr.

Få en varm og lækker Mou okse eller hønsekødssuppe på dybfrost til kun 15 kr. pr. stk. Vægten er 1000 g, og dette tilbud gælder også fra fredag den 12. september til torsdag den 25. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.