Torres Coronas vin til kun 37 kr. og Cheasy skyr til 20 kr. hos DagliBrugsen

dato

Der er masser af gode tilbud i DagliBrugsens aktuelle tilbudsavis. Vi har fremhævet nogle af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på populære varer som Torres Coronas vin og Cheasy skyr.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Torres Coronas eller Esmeralda vin til kun 37 kr.

Hos DagliBrugsen kan du vælge mellem Torres Coronas eller Esmeralda vin til en fantastisk pris på kun 37 kr. pr. flaske. Du sparer hele 45,95 kr. i forhold til før-prisen på 82,95 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. februar til og med torsdag den 12. marts.

DagliBrugsen: Cheasy skyr til 20 kr.

Få en sund start på dagen med Cheasy skyr til kun 20 kr. pr. kg. Vælg frit mellem varianterne, men vær opmærksom på, at der er et begrænset parti. Tilbuddet gælder fra fredag den 27. februar til og med torsdag den 12. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.