Højbjerg Huse 42 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Rødkærsbro - se boligerne her.

På billedet ses Højbjerg Huse 42 8840 Rødkærsbro, som er en af de dyreste boliger til salg i Rødkærsbro. Boligen koster 2.495.000 kr.
dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Rødkærsbro. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Rødkærsbro er villaen på Højbjerg Huse 42 netop blevet sat til salg. Denne rummelige bolig tilbyder 175 kvadratmeter fordelt på 5 værelser og er beliggende på en imponerende grund på 21.870 kvadratmeter. Med en udbudspris på 2.495.000 kr. er ejendommen en attraktiv mulighed for dem, der søger både store indendørs og udendørs arealer.

En anden bolig i samme område er villaen på Brandstrupvej 13A. Denne ejendom strækker sig over 167 kvadratmeter fordelt på 6 værelser, hvilket giver lidt mere plads indendørs. Grunden er dog noget mindre med 729 kvadratmeter. Villaen udbydes til 1.295.000 kr., hvilket gør den til en mere økonomisk tilgang til en rummelig bolig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler